Sponzoři

V SONNENTORU vyrábíme čaje, koření a další dobroty z bylinek v nejvyšší biokvalitě. Podnikáme udržitelně a přátelsky k přírodě i k lidem. Přesvědčit se o tom můžete na vlastní oči v našem sídle v Čejkovicích u Hodonína, kde pro vás máme otevřený Bylinkový ráj.
Bioprodukty SONNENTOR najdete na pultech našich slunečních obchodů v Praze, Brně a Čejkovicích a také v partnerských prodejnách, zdravých výživách i specializovaných obchodech. Pro nákup můžete využít i náš e-shop a my vám sluneční balíček plný radosti doručíme až domů.

Hustopečská mandlárna s.r.o. je rodinný podnik vyrábějící v první řadě produkty, v nichž se snoubí nevšední chuť a vůně mandlí a nejedna kapka kvalitního alkoholu. Jako první jsme vyráběli Hustopečskou mandlovici, dnes známou jako Mandlovka, skladbu produktů však rozšiřujeme, a tak dnes stojíme i za dalšími kvalitními výrobky, které potěší nejednoho gurmána.

Jsme malá česká rodinná firma Aromatica, která již více než 30 let vyrábí kvalitní přírodní doplňky stravy, bylinné tinktury, sirupy, kapky či masti v té nejvyšší úctě k tradičním českým recepturám. 

Aromatica je firma, pro kterou je kvalita a účinnost produktů na prvním místě. Věříme v sílu bylin a používání lokálních surovin, které jdou v ruku v ruce s dlouhodobě udržitelnou výrobou českých přírodních produktů bez chemie a průmyslového zpracování. 

Snažíme se ukázat lidem alternativní cesty v řešení zdravotních problému, kdy jdeme přírodní a šetrnou cestou ku zdraví.

Aromatica je zkrátka vaše tradice z přírody. 🌿💚  

Decathlon vznikl ve Francii jako rodinná firma. První prodejna byla otevřena v roce 1976 a od roku 1986 Decathlon začal s vývojem a výrobou vlastních výrobků, které se od roku 1996 prodávají pod privátními značkami. V současnosti má řetězec 1600 prodejen v 60 zemích světa. V České republice byla první prodejna otevřena v roce 2010 v Liberci.

Značka Kimjaly, která je podepsána pod celým jógovým sortimentem je relativně mladá, nicméně aktuálně je 85 % jógového oblečení vyrobeno ekologicky. V sortimentu máme širokou nabídku podložek a vybavení z přírodních nebo recyklovaných materiálů. Při vývoji jednotlivých produktů vývojáři úzce spolupracují s lektory jógy, aby měli jistotu vysoké kvality nabízených produktů.  

Rodinná levandulová farma Lavandia vznikla v roce 2014, kdy farmář Stanislav Bíza, spolu se svou nejbližší rodinou, vysadil na prosluněném políčku v jihomoravských Starovičkách asi 40 tisíc keříků levandule lékařské.

S úctou ke krajině, tradicím a regionu tu voňavé políčko obhospodařuje nadále. Dnes byste tu nejrůznějších druhů levandulových keříků napočítali bezmála 100 tisíc.

V chráněné dílně Lavandia se pak všechna vypěstovaná levandule zpracovává do úžasných šitých výrobků, limonád a dalších levandulových dobrot a radostí.

Tak se přijeďte někdy podívat, přivítáme Vás na adrese Starovičky 350 po celý rok, pokud ale chcete stihnout políčko v plném květu, doporučujeme návštěvu naplánovat na červen či červenec. Více na www.levandulezmoravy.cz

Oblíbená česká značka certifikované přírodní kosmetiky vám přináší kvalitu, radost, krásu a zdraví od roku 1993. Proslavila se dnes již ikonickými esenciálními oleji Salus a jako první v České republice splnila přísná kritéria pro prestižní certifikaci biokosmetiky CPK Bio.

Saloos® nabízí pečlivě vybrané, za studena lisované rostlinné a 100% esenciální oleje s výjimečnými aromaterapeutickými účinky. Z těchto vzácných přírodních ingrediencí vyrábí funkční bio kosmetiku s výjimečnými účinky, a to zcela bez použití konzervantů, barviv a syntetické parfemace. Samozřejmostí je netestování na zvířatech a široký výběr veganské kosmetiky.

Blendea je česká značka přírodních doplňků stravy, které mají pro člověka skutečný zdravotní přínos. Vyrábí produkty s adaptogeny, antioxidanty, bylinkami a jinými biologicky dostupnými ingrediencemi, které osvěží nejen tělo, ale i mysl. V přístupu ke zdraví se Blendea řídí holistickou filozofií, proto používá celistvé rostlinné ingredience prospěšné pro komplexní zdraví. Na trhu působí od roku 2012, přičemž oblast výživy a doplňků stravy aktivně sleduje a má tak dokonalý přehled o tom, co lidem prospívá a co v jídelníčku reálně potřebují. U produktů Blendea si můžete být vždy jistí, že suroviny, jsou vždy v té nejlepší možné kvalitě a účinném množství.