Lektoři

Andrea Knotková

Andrea pracuje jako body terapeutka a jógová terapeutka. Vede skupinové i individuální lekce. Při práci s tělem vychází především z marma terapie. Společně s Barborou Hu pořádá kurzy Čakra jógy®. Je facilitátorkou a průvodkyní Maitri dýchání. Zároveň se věnuje i hudbě, vydala album s překrásnými mantrami Universal Prayer.

Tattva jóga - živlová praxe

velký sál 9.00 - 10.15

Pět tattev označuje pět elementů, neboli základních složek, které dle jógy a ajurvédy vytvářejí v různých poměrových kombinacích strukturu Univerza - ať už je řeč o světě hmoty (světě jevů), či jeho "vnitřní projekci" - mikrokosmu mentálního prožívání jako malého vesmíru naší psychiky.

V praxi živlů Vás skrze praxi ásan, pránajámy, muder a bandh zvu právě ke zkoumání tanečního parketu tattev uvnitř i vně nás.

www.lunalava.cz

Markéta Faustová

Markéta je certifikovanou lektorkou Prana Flow yogy podle systému legendy jógového světa Shivy Rey. Zároveň se však inspiruje i řadou ostatních výcviků a školení z jógy, spontánního pohybu, doteku, sound therapy, zpěvu aj. Jógu učí od roku 2010. Jóga je pro ní zejména o setkání s vámi. Její lekce jsou zábavné i hluboké zároveň.

Založila server s lekcemi jógy on-line www.moje-joga.cz na podporu každodenní jógové praxe.

Prana Flow Yoga - Vnitřní oheň a otevřené srdce

velký sál 10.30 - 11.45

Jak v sobě rozproudit oheň a životní energii a přitom zářit z otevřeného srdce. Nejprve si zazpíváme, sladíme se s vnitřní vibrací, kterou pak rozpulsujeme pozdravy slunce a uvolníme stagnující energii v těle. Společně se pak nacítíme do prostoru srdečního a napojíme se na léčivý rytmus svého těla..

Veronika Kozlová

Veronika je osobní trenérkou, instruktorkou jógy i jógy ve vzduchu, masérkou, kraniosakrální terapeutkou, laktační poradkyní a mámou 3 dětí.

Pánevní dno v jógové praxi

velký sál 13.15 - 14.30

Lekce zaměřená na práci s pánevním dnem v rámci jógových lekcí. Jak pánevní dno efektivně posílit, protáhnout i relaxovat v rámci běžné lekce jógy. Podíváme se na základní pozice, ale i na to, jak se západní vnímání anatomie prolíná s čakrovým systémem.

www.veronikakozlova.cz

Monika Bielová

Monika ví, že jóga po celém světě nabízí mnoho cest. A že všechny mají jeden cíl: radost pramenící z tělesného a duševního zdraví. Lektorkou jógy je již více jak deset let a své vzdělání získává jak v České republice, tak v zahraničí. Podílí se na vzdělávání lektorů jógy v Power Yoga Akademie s.r.o. Vystudovala na Masarykově univerzitě obory Psychologie a Nutriční terapeut a jejím domovským studiem je Happyoga na Mendlově náměstí v Brně.

Yin & Yang - plynutí a splynutí

velký sál 14.45 - 16.15

Harmonizující lekce nabízející vyváženou kombinaci vinyasa flow jógy a jinové relaxace. Lekce pro radost podporující stabilitu, sílu, harmonii, naplněna lehkostí a radostí. Prohloubí laskavost k sobě i světu kolem.

www.happyoga.cz 

Alice Mičunek

Alice provází ženy na cestě k jejich hluboké vnitřní moudrosti. Jejími pilíři jsou jóga, dech, meditace, cykličnost, ženské kruhy a rituály. Jóga je pro ni obrovskou studnicí moudrosti a zdroj hlubokého napojení na sebe. To, že může toto učení předávat dál vnímá s vděčností a je šťastná, že toto poslání je zároveň její prací.

Cyklická jóga - Dosycení ženské duše

malý sál 14.45 - 16.15

Co doopravdy potřebujeme? Co dosytí naše tělo, mysl a duši? Dopřejte si jemné jógové plynutí Cyklické jógy a nalaďte se skrze svůj dech a tělo na své potřeby. Když jsme dosycené, můžeme s radostí dávat dál. Můžete se těšit na jemnou ženskou jógovou praxi, která vás naladí blíž k sobě. Bude plout na vlně dechu, přes jógové ásány i tanec až k hluboké relaxace..

www.alicemicunek.cz

Hana Hána

Hana je profesionální flétnistka, zpěvačka, profesorka flétny na Konzervatoři Brno a lektorka jógy. Jako koncertní umělkyně vystupuje sólově v ČR i v zahraničí. Specializuje se též na tvorbu performance, kdy na podiích propojuje hru na flétnu, zpěv a pohybové i dramatické vyjádření. Muzikoterapii a lektorské činnosti hudebních workshopů se zaměřením na improvizaci se systematicky věnuje sedm let.

Hudba pro harmonizaci těla i duše - závěrečná relaxace

velký sál 16.30 - 17.00

Začátek je věnovaný autogennímu tréninku s vizualizací, který uvolní svalstvo, uklidní dech i tlukot srdce. Poté se můžete rozpustit v hudební produkci za zvuku nástrojů jako kalimba, koshi společně s Hančiným nadpozemským zpěvem.

www.hana-hana.cz