Lektoři

Barbora Hynšt Hu

Barbora vystudovala indologii a kulturologii na FF UK, studium sebe sama považuje za neukončený proces. Přes půlku svého života se věnuje józe. V Praze má své studio. Je autorkou mnoha knih pro dospělé i děti, věnuje se publicistice na  téma jógy, sebepoznání a osobního rozvoje. Vede lekce, semináře, kurzy pro veřejnost živě i online, terapeuticky zaměřené sese.

Čakra jóga - klid v přeměně

velký sál 10.30 - 11.45

přicházíme a také odcházíme nazí

v mezičase oblékáme barvy, tvary a hudbu

v bardu života se učíme dávat prázdnu smysl v přeměnách

v bardu smrti na smysl vzpomínáme hlubokým klidem

a přece

vše na sebe navazuje

jako nádech, výdech

jako prostor mezi nimi.
-
Prožitková lekce čakra jógy jako cesta skrze křižovatky těla, mysli a srdce, jako tiché a živé navázání vztahu mezi zjevným a skrytým, posvátným a obyčejným.

www.barborahu-yoga.cz

Markéta Faustová

Markéta je certifikovanou lektorkou Prana Flow yogy podle systému legendy jógového světa Shivy Rey. Zároveň se však inspiruje i řadou ostatních výcviků a školení z jógy, spontánního pohybu, doteku, sound therapy, zpěvu aj. Jógu učí od roku 2010. Jóga je pro ní zejména o setkání s vámi. Její lekce jsou zábavné i hluboké zároveň.

Založila server s lekcemi jógy on-line www.moje-joga.cz na podporu každodenní jógové praxe.

Zažehnout plamen

velký sál 09.00 - 10.15

Pojďme v sobě najít plamínek naši energie a radosti a rozdmýchat ho až k ohni. Pozvolna se rituálními pozdravy Slunce a dechy dostaneme do dynamiky a zažijeme tak svůj vnitřní potenciál v plné síle. Procítíme, kolik v sobě máme života.

Cesta k lehkosti

malý sál 10.30 - 11.45

Lekce odlehčená jako pírko. Budeme si plynout, vznášet se a zažívat pocity uvolnění. Lekce bude též obsahovat práci ve dvojicích, aromaterapii a dotek.

Katarína Mikulandová

Pochází ze Slovenska a jako zdravotní sestra se věnuje józe, józe s anatomickým přesahem a důrazem na správné nastavení pozic a následnou relaxaci v nich. 

"Jóga je pro mě myšlenka, čin, skutečnost, dech, vědomí, radost, láska, přátelé, příroda a život. Všechno co směřuje, ovlivňuje, inspiruje a učí. Vstřebávám jí do každého kousku svého já a děkuji za to."

Katarína se józe naplno věnuje od roku 2008. 

Jemná vinyasa jóga

malý sál 13.15 - 14.30

Jemná praxe prostupující do hloubky sebe sama. Volnost a ladnost pohybu těla na vlně vlastního dechu.

www.jogaatelier.cz

Lucie Uhlířová & Radek Novák

Lucie Uhlířová je kraniosakrální osteopatka, lektorka meditace, žačka paní Míly a Eduarda Tomášových. Autorka skvělé knihy Kraniosakrální jógy. Spojuje lidi tak, aby našli svou sílu v sobě. Její lekce jsou plné klidu, který vám dovoluje nahlédnout do sebe sama.

Radek Novák je mistr v halové lukostřelbě, jogín a sportovní lezec. Rád chodí po horách a jóga je pro něj víc než pouhé hýbání, je to cesta odhalení pravdy skutečnosti. Spolu s Lucií tvoří skvělý tým.

Kraniosakrální jóga JARO - fasciální tekutost milující laskavosti

malý sál 14.45 - 16.15

Lekce zaměřená na "pocit dělá pohyb", fasciální funkci bránice a její potenci hýbat s pánevním dnem. Dále pak na funkční sílu i objevení skryté potencionality možností brzlíku - tedy obnova sil nových počátků. 

Meditace zdroje - propojeni v existenci síly

velký sál 16.30 - 17.00

www.kraniosakralnijoga.cz

Dušan Foret

Instruktor ashtanga vinyasa yogy, absolvent vzdělávacích školení renomovaných světových učitelů jógy Manju Pattabhi Joise, Davida Swensona a dalších ashtangových učitelů - Nancy Gilgof, Jaro Pávek, Petra Visser, Láďa Pokorný, David Dostál. Momentálně vede lekce ve studiu Majda Agency, Yoga ID a dalších studiích v Brně.

Ashtanga yoga hravě

velký sál 13.15 - 14.30

Ashtanga jóga jako soulad dechu a pohybu. Dynamičtější sekvence ásan, které sice mají pevnou strukturu, ale zároveň mohou být vedeny hravým způsobem.