Na koho dalšího se těšit

DHAARA

Dhaara není jenom lokální brand pro jogíny a milovníky designu. Snaží se budovat komunitu, kde vzájemně podporuje své projekty, sdílí zkušenosti a dělá svět příjemnějším místem k životu.

Brněnská značka legín nejen na jógu, triček, tílek, podložek a spousty dalšího.


www.dhaara.cz

https://www.facebook.com/dhaara.cz

CITTA BEADS

Citta znamená mysl a myslí změníš svět. Meditační mály, harmonizační
závěsy do interiéru nebo do auta, afirmační náramky a těhotenské
rolničky z minerálů - každý citta výrobek nese nějakou myšlenku, nebo si
do něj můžete vložit svou vlastní mantru a připomínat si ji každý den.


www.cittabeads.cz

SOULAD MIKULOV

Jmenuji se Lucie a mám v Mikulově krámek s krásným jménem Soulad.

Otevřela jsem si ho proto, že si ráda povídám s lidmi a mám ráda krásné zajímavé věci ideálně s ekologickým přesahem od malých tvůrců. A myslím si, že když je člověk obklopený krásnou, je na světě prostě líp:).

Na co se u mě můžete těšit?

Minerály, náramky, prstýnky, náušnice, čakrové utěrky, věci z pratelného papíru, trička z bambusu, hydroláty - květové vody, aromaoleje od SozoleRose, svícny s mandalami, mandaly na plátně

www.souladmikulov.cz

JUST

Lenka Lubalová, odborná poradkyně

Společnost JUST CS vznikla v říjnu 1992 jako výhradní zástupce špičkové švýcarské bylinné kosmetiky JUST v tehdejším Československu. V roce 1995 vzala pod svá křídla švýcarské potraviny a doplňky stravy Nahrin. Tato česká rodinná společnost tak představuje významného tuzemského hráče na poli péče o zdraví, krásu a duševní pohodu. Společnost je od začátku ve vlastnictví téže rodiny a od roku 2015 pomáhá prostřednictvím svojí Nadace JUST CS lidem v tíživých sociálních a zdravotních situacích. 

https://lenka-lubalova.justnahrin.eu/?fbclid=IwAR1EOZ7PQXmt-zQAKeLGjUtttZEyL5wQLuDCNnxXBRFetaprbyi9NWYyOvk

Náramky Carrie Bracelets jsou ručně vyráběné šperky z minerálů, které vyzařují styl a ženskost. Jsou určeny pro každou příležitost, ať už se jedná o každodenní nošení nebo o speciální den či večer.

Originalita a jedinečnost ⭐️
Vždy se snažíme o originalitu a jedinečnost. Náramky vytváříme s citem pro detail a velký důraz klademe na sladění barevných kombinací a jejich dokonalé provedení. Je to zajímavý doplněk, jemný drobný šperk, jiný a originální. Takový, který běžně nekoupíte.

Láska k módě ❤️
Vždy jsem milovala módu a sleduji módní trendy. Věřím, že šperk by měl být nejen krásným doplňkem, ale také vyjádřením osobnosti svého nositele.

Materiály nejvyšší kvality 🔝
Pro výrobu náramků používáme pouze materiály nejvyšší kvality od ověřených dodavatelů s certifikací. Originální ploché Miyuki korálky ke mě putují až z Japonska.

Vášeň pro tvorbu 🔥
Náramky Carrie Bracelets jsou naším velkým koníčkem a vášní. Vkládáme do nich své srdce a d duši, abyste si je mohli užívat každý den.

Jsme bezobalový obchod Zero Way v Brně. Najdete u nás spoustu druhů potravin, drogerie a doplňků do domácnosti.

Snažíme se jít cestou udržitelnosti a respektu k sobě i přírodě. Nákupem v bezobalovém obchodě předcházíte tvorbě odpadu a děláte tak krásnější planetu i pro další generace.

Na festivalu bude k zakoupení sušené ovoce, vykuřovadla, mýdla a další produkty samozřejmě bez obalu :)

https://www.instagram.com/zerowaybrno/ 

https://m.facebook.com/zerowaybrno/

FORESTONES

Vaše chodidla jsou základem vašeho zdraví a správného fungování celého těla. Na ploskách chodidel se nachází akupresurní body propojené s různými orgány. Jde o meridiány, které pokrývají celé nohy a mají vliv na celé tělo. Proto jsou masáže chodidel tak oblíbené – přináší okamžitou úlevu od bolesti a stresu. 

Jsme firma Forestones, lokální firma ze srdce Českého Švýcarska - České Kamenice, dřevo je pro nás výchozím bodem. Pupkem, kolem kterého se točí náš svět. Fascinuje nás a inspiruje. A spojuje nás v projekt, jehož cílem je vnést sílu a moudrost lesa i k vám domů. Vytvořili jsme neotřelý, nový a originální produkt na hraní, pro zdraví, pro vyšší účely, bez plýtvání s ohledem na přírodu a vzájemnou energetickou výměnu, to co si z lesa vezmeme, tam zase vrátíme. Svými produkty lidem umožňujeme hrát si, vnímat sebe, dělat si na sebe čas. Vše na co dnešní uspěchaná doba nemá čas, ale zoufale to potřebuje. Rádi si s Vámi na festivalu zacvičíme, ukážeme sestavu cviků a nový náhled, návod či recept, jak žít jinak, spokojeněji, pomaleji, odpočatěji. Sebepéče a sebeláska není sobectvím.

www.forestones.cz

MAYA SOUL

Představte si netradiční oblečení na jógu šité a stříhané v České Republice. To je MayaSoul. Nová jógová značka o ženskosti, divokosti a něžnosti zároveň.  

https://www.mayasoul.cz/

Instagram - maya_soul_clothes

MICHAL MYŠKA

fotograf

K focení jsem se dostal během svého studia na vysoké škole v rámci jednoho ze studentských spolků.

Aktivněji se focení věnuji od roku 2020 a primárně se zaměřuji na svatby, festivaly a klubové či kulturní akce mimo jiné např. Ples VUT.  

Odkaz na portfolio: https://michalmyska.cz/

Odkaz na IG případ: https://www.instagram.com/michal.myska/

ANETA ORTIZ

rituální malba na obličej

OTISK ZÁMĚRU

Otisk Záměru je rituální malba na obličej, která podpoří tvůj záměr a dodá mu jasnost, lehkost a sílu.
Vnímej svůj záměr, napoj se na něj, ciť ho v těle. Zavři oči a nech si jeho esenci skrze znaky vykreslit na obličej.

Jak Otisk Záměru probíhá:

1. Bytost si navnímá svůj záměr. Může jít i o její vlastní kvalitu, kterou chce v životě posílit.

2. Zavře oči a se záměrem je propojená, cítí ho. Nemusí ho říkat nahlas.

3. Já pak skrze různé znaky vykresluju tento záměr tak, jak to přichází. Nikdy nejde o konkrétní univerzální znaky pro určitá témata - nikdy nevím co přijde. Nechávám to proudit a samo se to skrze mou ruku vykresluje. Jde vždy o unikátní malbu pro každou bytost.


Tento rok s sebou dovezu i ochutnávku další tvorby - obrazy a keramiku.
Maluju a kreslím zvířata, která probouzí svobodu, sílu a odvahu jedinců žít svůj nejvyšší potenciál a tu nejlepší verzi sebe samých.