Na koho dalšího se těšit

DHAARA

Dhaara není jenom lokální brand pro jogíny a milovníky designu. Snaží se budovat komunitu, kde vzájemně podporuje své projekty, sdílí zkušenosti a dělá svět příjemnějším místem k životu.

Brněnská značka legín nejen na jógu, triček, tílek, podložek a spousty dalšího.


www.dhaara.cz

https://www.facebook.com/dhaara.cz

PURA VIDA

Jsme Pura Vida. Šijeme oblečení, které holkám zlepšuje náladu a zvyšuje sebevědomí. Protože co se děje, když jsou holky spoko? Dělají tenhle svět lepší. 

A tak oblékáme holky do barev a optimismu, aby měly chuť se pohnout na jógamatce, antuce i v životě. Protože když chceš žít Pura Vida život, musíš se pohnout. 

www.puravidashop.cz

DEGI

Stánek Denisy Chloupkové s náramky z minerálů, sójovými afirmačními svíčkami, tričky s autorským návrhem, dárkové jógové balíčky a malované andílky na plátně.

Možnost vytvořit si SVŮJ VLASTNÍ JEDINEČNÝ INTUITIVNÍ NÁRAMEK z minerálů. Cena podle počtu korálků.

www.degi.cz

https://www.facebook.com/degihandmade.cz

TEREZA HORČICOVÁ

malba hennou

Tereza s hennou začala pracovat před 4 roky. Odjakživa měla blízko k indické kultuře, ale cestu k této práci si našla díky kamarádce, která donesla tubičku s hennou na holčičí pokec a strávily celou noc malováním. Terce práce s hennou okamžitě přirostla k srdci. Od té doby měla možnost malovat na různých akcích ve svém stánku, různé obrazy, či malbu na tělo na zakázku.

Henna, neboli henovník bílý je původně 3-5m vysoká rostlina a právě její listy obsahují červenooranžové barvivo, které nám tak krásně reaguje s kůží. Molekuly barviva pronikají od první vrstvy kůže a delší kontakt s ní má za následek tmavší zbarvení henny. Je bezpečná i pro děti a těhotné ženy.

https://www.instagram.com/mandalove.withlove/?hl=cs

ZERO WAY s.r.o.

Jsme bezobalový obchod Zero Way v Brně. Najdete u nás spoustu druhů potravin, drogerie a doplňků do domácnosti.

Snažíme se jít cestou udržitelnosti a respektu k sobě i přírodě. Nákupem v bezobalovém obchodě předcházíte tvorbě odpadu a děláte tak krásnější planetu i pro další generace.

Na festivalu bude k zakoupení sušené ovoce, vykuřovadla, mýdla a další produkty samozřejmě bez obalu :)

https://www.instagram.com/zerowaybrno/ 

https://m.facebook.com/zerowaybrno/

ARGYRO LEMAN

Podělím se s Vámi o kouzlo Aromaterapie. Představím vám esenciální oleje dōTERRA, které nejen krásně voní, ale především jsou 100% čisté, v terapeutické kvalitě, netestované na zvířatech a při jejich výrobě firma ctí šetrné zacházení s přírodními zdroji a férový obchod.

Na našem aroma stánku bude k dispozici celá sada esenciálních olejů a směsí k vyzkoušení, očichání i k odlití, dále difuzéry, obaly, lahvičky a další aroma-doplňky. Vyrobím vám inhalační tyčinku, dezinfekční sprej na jógamatku, bytový osvěžovač nebo osobní přírodní parfém na míru.

Nabídnu také Automatickou kresbu, která ukáže aktuální stav vašich čaker a poradím vám, které esence zvolit k jejich harmonizaci.

Těším se na vás!

www.argyro.cz

GOOD KARMA CATERING

Good Karma Catering je sehraný team a vaří na jógových, meditačních a tanečních workshopech, zajišťuje originální rauty na svatbách a jiných akcích po celé ČR i v zahraničí.

V rámci festivalu je možné zakoupit výborný veganský oběd. Rezervace obědu předem se vstupenkou.

https://www.goodkarma.cz/o-nas/

PAVLA NEČASOVÁ PHOTOGRAPHY

Aby vzpomínky nezapadly v šeď, celý festival nám zdokumentuje Pavla, která fotí srdcem.

Hustopečská fotografka, milovnice přírody, hor a cestování. Odpočinkovou zónu nám zpříjemní svojí krajinářskou a noční fotografií. 

www.pavlanecasova.com